Super-Nature jest kursem dla szkół podstawowych.
Jeśli interesuje Państwa nauka w małych grupach popołudniowych, polecamy
Angielski dla dzieci metodą Helen Doron

O nasKursyDla nauczycieliDla rodzicówKontaktGryStrona główna

Privacy Policy

Helen Doron Limited (HD) szanuje Państwa prawo do prywatności, i dba o ochronę danych osobowych takich jak Państwa imię i nazwisko, adres, adres email czy numer telefonu. Państwa prywatność jest dla nas ważna, dlatego wprowadziliśmy zasady pozwalające chronić Państwa dane osobowe.

Korzystając z serwisu, zgadzają się Państwo na warunki naszej polityki prywatności, dotyczące zbierania, wykorzystania i udostępniania Państwa danych osobowych w poniżej wymienionych celach. Nie zbieramy ani nie udostępniamy Państwa danych osobowych w celach innych niż te wymienione poniżej, chyba że za Państwa zgodą, czy gdy wymaga tego prawo.

Rodzaj gromadzonych informacji
 1. Dane o aktywności na stronie
  Przy każdym wejściu na stronę, nasz serwer zbiera i zapisuje pewne informacje, które przechowywane są przez uzasadniony okres czasu. Informacje te zawierają między innymi adres TCP/IP komputera, nazwę użytkownika (w stosownych przypadkach), datę, godzinę i przeglądane pliki. Przechowywane są również informacje o ‘odsyłaczach', jeśli kliknęli Państwo na link do innej strony internetowej. Informacje te są przechowywane wyłącznie w celach technicznych, administracyjnych i bezpieczeństwa. Nie są one sprzedawane ani w jakiejkolwiek formie udostępniane stronom trzecim.
 2. Cookies
  Cookies mogą być używane w niektórych sekcjach serwisu wyłącznie dla celów bezpieczeństwa i autoryzacji. Informacje te są użyte wyłącznie dla utrzymania sesji użytkownika podczas korzystania z serwisu. Informacje te nie są sprzedawane ani w jakimkolwiek celu udostępniane stronom trzecim.
 3. Dane osobowe
  Dane osobowe takie jak imię i nazwisko, adres, adres email, numer telefonu są zbierane tylko za Państwa zgodą. Dostęp do takich informacji uzyskiwany jest gdy wysyłają Państwo email poprzez serwis lub kontaktują się z nami w inny sposób, np. wypełniając formularz online, czy zapisując dziecko na kurs.
  HD przesyła otrzymane dane osobowe wyłącznie do osoby czy działu, które mogą odpowiedzieć na Państwa zapytanie.
  Dane osobowe nie są sprzedawane osobom trzecim, ani nie są dodawane do zbiorowej listy odbiorców.

  Serwis zawiera linki do serwisów stron trzecich. Nasza polityka prywatności nie obejmuje osób trzecich, ani też HD nie ponosi odpowiedzialności za treści tamże zamieszczone.
Zmiany

Jakiekolwiek zmiany w polityce prywatności będą niezwłocznie umieszczane w serwisie. Zmiany w polityce prywatności nie wpłyną na politykę stosowaną wobec uprzednio zebranych danych osobowych.